olaplex

אולפלקס olaplex - שיקום שיער

אולפלקס OLAPLEX זה תכשיר שיער מהפכני שמרחיב את טווח אפשרויות הטיפול בשיער, החל מצביעה לגוונים בהירים מאוד, דרך הבהרות שיער ועד טיפולי שינוי מבנה שיער, וכל זאת ללא נזק לשיער כפי שהיה יכול להתרחש אילמלא אולפלקס.אולפלקס מגן על השיער באופן מעורר פליאה הודות ליכולתו לחזק את השיער ולבצע שיקום שיער למבנה השיער כשמכניסים אותו כתוסף לטיפולי השיער במספרה, תוצאות טיפול התכשיר במבנה השיער נשארות קבועות.יתרון נוסף לשימוש בתכשיר והוא שיפור עמידות הצבע בשיער לאורך זמן.

מה עושה אולפלקס OLAPLEX בשיער

שיער בנוי מצרור חלבונים זעירים שקשורים זה בזה בקשרים כימיים אשר קובעים את חוזקו, קשרים אלו נוטים להיפגע כשמתרחש בשיער טיפול אגרסיבי וכתוצאה מכך השיער מאבד את חוזקו, במקרים קיצוניים בהם קשרים אלו נפגעים בהיקף גדול השיער נשבר.לאולפלקס קיימת היכולת לאחות קשרים פגומים ולייצר קשרים כימיים חדשים ובכך התכשיר מחזק את השיער ומאפשר להמשיך לטפל בשיער באופן שלא ניתן עד היום לעשות.

איך משתמשים באולפלקס OLAPLEX

אולפלקס משמש כתוסף אותו מכניסים בכמות מדודה לצבע או לחומר הבהרה בעת תהליך צביעה, פסים או הבהרה.
בזמן טיפול הצביעה או ההבהרה השיער מקבל חוזק וגמישות משופרים הודות לקשרים כימיים חדשים הנבנים בו.
בסיום הטיפול הכימי מבצעים טיפול נוסף באמצעות התכשיר בכיור החפיפה במספרה, השיער מקבל חיזוק נוסף.
תוצאות חיזוק השיער נשארות קבועות בשיער.
ניתן לבצע טיפול לחיזוק השיער לפני טיפולים כימיים במספרה ולאחר טיפולי שינוי מבנה כגון החלקה או סילסול.
בין הטיפולים במספרה מומלץ לבעלות שיער שעבר טיפול אגרסיבי לקחת הביתה תכשיר לשימוש ביתי ולבצע טיפול באופן עצמאי פעם בשבוע, אם השיער הותקף קשות מומלץ לטפל בבית פעמיים בשבוע.

שימוש ביתי באולפלקס OLAPLEX

מומלץ למרוח כמות נדיבה של אולפלקס מס' 3 על שיער חפוף ונקי לאחר שיובש במגבת, לאחר המריחה לסרק את השיער ולהמתין 10 דקות לפחות (המתנה נוספת תעשה רק טוב), בסיום זמן ההמתנה לחפוף את השיער עם שמפו ולסיים במרכך או מסכה לפי הצורך.

חשוב לדעת

-תכשיר אולפלקס אינו בז'אנר של שיקום שיער זמני ולא תכשיר החלקת שיער, אינו מכיל חומרים רעילים ובטוח לשימוש.
-תכשיר זה מייצר שיקום מבנה שיער בתוך השיער ובכך מחזק שיער פגום.
-צבעי שיער עם התוסף הנכסף יחזיקו זמן רב בשיער מבלי לדהות.
-אלפי מעצבי שיער בעולם כבר משתמשים בתכשיר זה ומדווחים על תוצאות יוצאות דופן.
-עם אולפלקס OLAPLEX ניתנת האפשרות לטפל בכל סוגי השיער מבלי לחשוש שיאבד את חיוניותו או ישבר בדרך למטרה.
-ברשיון משרד הבריאות

 

שיקום שיער

החלקת שיער עושים רק, אבל רק, אצל מעצב שיער מקצועי . ובמילה "מקצועי" אין הכוונה לכשרון עיצוב השיער לבדו, אלא לאתיקה האישית של המעצב.

החלקת שיער קבועה היא פעולה כימית שאין לבצע בכל מחיר. ראשית, יש לאבחן את מצב השערה ומידת עמידותה. שיער שעבר תהליך כימי כמו צביעה או סלסול, שיער חלש הנוטה לשבירה, או שיער שעבר טיפול החלקה אך לאחרונה – מחייב טיפול מיוחד.

במקרים כאלה ימליץ מעצב שאינו מתפשר על בריאות שיער הלקוחה על המתנה של מספר שבועות או על ביצוע טיפולי החייאה לשיקום השערה. את הטיפול הראשוני ניתן לעשות במספרה, ובמקרה הצורך להמשיך בבית עם מסיכות או קרמים מקצועיים עליהם ימליץ המעצב.

לחומרים בהם נעשה שימוש בזמן ההחלקה (או במהלך כל פעולה כימית אחרת) יש חשיבות רבה. זהו לא המקום להתפשר או "לחסוך"; הנזקים שעלולים להיגרם לשיער אם לא יטופל בחומרים משובחים כרוכים בשבירתו ונשירתו. זהו סיכון מיותר שלא כדאי (ולא צריך) לקחת!

כדי להבטיח תוצאות טובות לטווח ארוך, וודאי כי מעצב השיער שלך משתמש בחומרים המיוצרים רק על ידי חברות הקוסמטיקה המובילות בענף מוצרי השיער.

לתת לשיער את הטוב ביותר

היום, יותר מתמיד, השיער שחלמת עליו יכול להפוך למציאות. כל זאת בתנאי שתעשי את הבחירה הנכונה...

ובמספרת VITAL את יכולה להיות בטוחה ששיערך יזכה לטיפול וטיפוח באמצעות הטופ של הטופ - Kerastase מבית לוריאל .

הבחירה של ספרי הצמרת בארץ ובעולם.

בנוסף תוכלי לצבוע את שיערך בצבע החדש של לוריאל אינואה (INOA) - פריצת דרך טכנולוגית המשנה לחלוטין את חווית צביעת השיער במספרה.

המרקם החלק והקטיפתי של אינואה (INOA) מזכיר את המרקם של קרם לחות מהיוקרתיים ביותר. הודות לפורמולה המועשרת ברכיבים בעלי יכולות מוכחות להגנה על העור, קיימת ירידה ניכרת בתחושת חוסר הנוחות של הקרקפת (עיקצוצים).

איכות סיב השיערה נשמרת ומשתפרת עם כל צביעה

השיער נותר חלק ורך למגע כשם שהיה לפני הצביעה

ביקורך במספרה הופך לחוויה של רוגע ונוחות.

השיטה בה השתמשו לוריאל באינואה (INOA) צבע העתיד היא Oil Delivery System) ODS)- החדרת פיגמנטים בעזרת שמן.

*שומר על הרמה הלפידית הטבעית ועל חומצות האמינו החיוניות של השיער.

*שומר על שלמות שכבת המגן הטבעית של השיער גם לאחר 9 צביעות רצופות.

*מעלים משקעים הפוגמים בזוהר הצבע ומעצים את צבע ברק השיער.

אינואה (INOA) צבע השיער המושלם בשבילך. כל הטיפולים המשקמים מתבצעים במקרים של צביעה, החלקה, הוספת גוונים, ואפילו פן. לפני הפן יקבל שיערך הזנה שתגן עליו מפני החום והחיכוך עם המברשת, ולפני צבע יעבור טיפול עם אמפולות שממתנות את השפעת החומרים המחמצנים על השיער. כל אלה הם חלק משגרת היופי במספרת VITAL  – הכל כדי ששיערך יישאר חזק יותר, רך, ומבריק.

מתלבטת? רוצה לדעת אם שיערך מתאים להחלקה, או באיזו מסיכה כדאי לך להשתמש?

את מוזמנת לבוא ולקבל ייעוץ!

לפניות ושאלות נוספות נשמח לעמוד לרשותך צרי קשר