החלקה יפנית, החלקה צרפתית - מרוב עצים לא רואים את היער

כל הזמן מבלבלים אותנו בכל מיני שיטות חדשות של החלקות שיער, כל פרק זמן קצר יוצאת שיטה חדשה שמבטיחה לנו את התוצאות הטובות ביותר אבל מרוב כל כך הרבה שמות קצת קיבלנו סחרחורת ובכל זאת ניתן להגיד בביטחון שינן שתי שיטות מובילות בתחום החלקות שיער, החלקה יפנית והחלקה צרפתית אשר לכל אחת מהן יש את הייחודיות שלה וכל אחת מהן מתאימה לסוג ואופי שיער מסוים.

קצת סדר בבלגן

החלקה יפנית הינה שיטה מיוחדת שמניבה תוצאות של מאה אחוז ולאורך זמן. את טכניקת הביצוע רק מעצב שיער אשר עבר הכשרה לכך יכול לעשות, מדובר במריחת חומר כימי אשר אינו מזיק לקרקפת ולאחר מכן החדרת חומרים טובים ומזינים את השיער כמו ויטמינים מינרלים ועוד חומרי הזנה אשר שומרים על רכות השיער ועל בריאותו. החלקה יפנית מתאימה לבעלות שיער מתולתל, גלי, שיער בעל קצוות מפוצלים, שיער תוך ששיטה זו משקמת את השיער ומחייה אותו על ידי מילוי סדקים ישנים. שיער שעבר חמצון של יותר מ9% אינו יכול לעבור החלקה יפנית, אורך הטיפול נע בממוצע כ4 שעות ויש להגיע לביקורים סדירים במספרה בין 4-6 חודשים כדי לחדש טיפול.

לעומתה יש את החברה האירופאית שלה, החלקה צרפתית שגם היא הינה ייחודית בפני עצמה שכן הגיעה אלינו מבית לוראיל פרופשונל פריס הדגולה והמוכרת שגם בטיפוח השיער עושה חיל כמו בשאר המוצרים האחרים שלהם. החלקה צרפתית ידועה בתחושה של רכות ושל ברק, טכניקת הביצוע נעשית על ידי החדרת מולקולות של סרמיד ולחות אשר מגינים על השיערה בזמן ההחלקה עצמה תוך מריחה על על קבוצות קטנות של שיער. החלקה צרפתית מתאימה לכל סוגי השיער שיער מתולתל, גלי, צבוע ומובהר. אורך הטיפול במספרה הינו קצר יחסית לשאר ההחלקות האחרות אורך זמן של כשעתיים בממוצע. את הטיפול יש לחדש כל חצי שנה אך זה משתנה מסוג מסוים של שיער לסוג אחר של שיער.

בכל מקרה כדאי ורצוי להתייעץ קודם לכן עם מעצב שיער על מנת שהוא ייתן לכן את האבחנה שלו על פי אופי השיער שלך.

תהני.

חזרה למאמרים