החלקה צרפתית, החלקה יפנית - לא עושה גלים

תחום טיפוח השיער עבר מהפכות רבות בעשור האחרון שכן נכנסו המון חידושים ושדרוגים והרבה חברות ידועות שהכרנו אותם במוצרי קוסמטיקה ויופי אחרים נכנסו לנישה הזאת ובהחלט עושות חיל בתחום. את השמות החלקה יפנית והחלקה צרפתית לא פעם שמענו וזאת משום שהן הכי מובילות בנישת החלקות שיער בגלל העובדה שהן מתאימות לכולן ולכל סוג שיער ובהחלט מתאימות גם לאקלים הישראלי שצריך לקחת בחשבון בעיקר בקיץ היבש ושטוף השמש שלנו.

החלקה יפנית

שיטה זו מאוד מיוחדת בטכניקת הביצוע שלה שכן היא מחייבת דיוק וכמובן מיומנות רבה של מעצב השיער אשר מבצע אותה משום שיש צורך בשימוש בחומרים כימים שאמנם לא מזיקים לקרקפת ואינם יוצרים סיכון כלשהו אך למרות זאת חשוב שיהיה מבוקר, לצדם יש גם החדרת חומרים טובים כמו ויטמינים ומינרלים וכמובן לחות ששמורת על בריאות ורכות השיער לאורך זמן שכן שיטה זו ידועה בשיקום שיער פגום הרוס וסדוק.

זמן הטיפול אורך כמה שעות שכן תלוי בשיער אם הוא מתולתל גלי פגום או סדוק, יחד עם זאת חשוב לדעת כי שיער שעבר חמצון של יותר מ9% אינו יכול לעבור החלקה יפנית מפני החשש לשבירה ולנשירה. לאחר כמה חודשים שהשיער אורך שוב יש להגיע למספרה לטיפול נוסף.

החלקה צרפתית

הכוכבת החדשה מבית לוראיל פרופשונל פריס משחקת אותה ובגדול שכן היא מלאה בחומרים ידידותיים שמעניקים לחות רכות וברק לכל סוגי השיער ובעיקר לשיער הרוס, גם כאן יש צורך בשימוש בחומרים כימיים אך לא כאלה שיכולים להזיק לשיער או לקרקפת אלא רק כדי שהשיער יקבל את צורתו החלקה ובעזרת החומרים הטובים שעשירים בשמנים השיער משתקם ומבריא ונראה חיוני להפליא.

זמן הטיפול של החלקה צרפתית אורך כשעתיים שכן טכניקת הביצוע הינה מהירה יותר מאחרות וגם הביקורים במספרה נעים בין חצי שנה לשמונה חודשים. בשיטה זו אין הגבלה של שיער מסוים, היא מתאימה לשיער מובהר, מחומצן, שיער שעבר גוונים במשך כמה שנים, סדוק הרוס ופגום.

חזרה למאמרים