החלקה יפנית - המחליקה החמה

בכל פרק זמן כלשהו מתרחשת מהפכה שממש משנה את פני הדברים, האחרונה בהחלט הצליחה להישג תוצאות מרשימות בזכות היעילות והאפקטיביות שלה, החלקה יפנית הינה הצעקה האחרונה בתום טיפוח השיער אשר מתאימה כמעט לכל סוגי השיער ולהפתעתנו בעיקר לשיער פגום ויבש. בזכות השיטה המיוחדת הזו התוצאה שמתקבלת הינה מדהימה מפתיעה ובהחלט מרשימה.

התהליך

יש שני שלבים חשובים שהשערה עוברת בזמן החלקה יפנית, הראשונה היא מריחת חומר כימי שקוף אשר עובר את המעטפת של השערה ועל ידי מאין מגהץ קרמי חם אשר מגיע לטמפרטורה רצויה השערה מתיישרת ומיד לאחר השלמת פעולה זו מגיע שלב המינרלים ויתר החומרים שמשקמים וידודיתיים לשיער ולמעשה תורמים לחיוניותו לטווח הארוך יותר. הזמן שאורכת החלקה יפנית היא בממוצע בין ארבע לשש שעות וחידוש החלקה יפנית מתבצעת פעם בכמה חודשים תלוי בצמיחה של השעיר והאם מדובר בשיער גלי מתולתל או חלק.

יתרונות

החלקה יפנית איננה דורשת מאמץ כלשהו לשמירה או טיפול מיוחד כמו שאר השיטות הקיימות בשוק טיפוח השיער אך יחד עם זאת ישנם כמה כללים שכדאי לזכור על מנת שהתוצאה תישמר ללא כל רבב, חשוב שאחרי הטיפול לא להרים את השיער עם קליפס שיגע בקרקפת אשר עברה זה עתה שינוי מבנה, חשוב לא להרטיב את השיער במשך כמה ימים לאחר טיפול. בכל מקרה מעצב השיער ייתן את ההוראות המדויקות והטובות ביותר לכל לקוחה לפי אופי השיער שלה.

קהל היעד

כל מי שרק רוצה וחלמה עד היום שהשיער שלה יישר קו עם כל אותן הנשים עם השיער הגולש והיפה יכולה להגשים זאת אם היא בעלת שיער מתולתל, גלי, חלק פגום, שבור, שיער אשר עבר צבע ואפילו גוונים אך לצד זה חשוב לזכור שמי שעברה חמצון של יותר מתשע אחוז יש הסתייגויות שונות אך בהחלט ניתן למצוא גם לזה פתרונות רבים.

התוצאה

מרשימה בהחלט, בעזרת החלקה יפנית ניתן להגיע לתוצאה של מאה אחוז בשל העובדה ששיטה זו אינה פוגעת בשערה כלל אלא ההפך הוא הנכון, על ידי שיטה זו ניתן להגיע למקסימום.

תהני.

חזרה למאמרים