החלקה צרפתית - X-Tenso Cera thermic

החלקה צרפתית אקסטנסו סרה טרמיק

החלקה צרפתית אקסטנסו סרה טרמיק (X-Tenso Cera thermic)

החלקה צרפתית של חברת לוריאל פרופשיונל, מההחלקות הקבועות הטובות ביותר שקיימות היום בשוק, הן מבחינת השליטה על תוצאת ההחלקה, והן מבחינת טיב השיער לאחר החלקתו.

קטע וידאו מתוכנית הבוקר של ערוץ 10 "לחיות טוב" בו מתארח ויטל ומדבר על החלקה צרפתית

החלקה צרפתית טרמית (‪X-TENSO Cera thermic‬‫ ‬) מבוססת על יישור השיער ע"י מגהץ לאחר חלוקתו לקבוצות קטנות ומריחתם בקרם החלקה שפותח במעבדות לוריאל.

קרם ההחלקה הצרפתית מכיל סרמידים ( סרמיד הוא חומר הנקרא גם מלט בין תאי, תפקידו לחבר בין כל התאים בגוף ובנוסף גם לצבור לחות, כך שכל תא ותא בגופנו כולל השיער, יקבל לחות וגמישות. ) שעוטפים את השערה מחליקים אותה כמו גם מרככים אותה ומשווים לה מראה מבריק.

טיפול ההחלקה הצרפתית מרגיע את השיער ע"י החלקת הקירזול והפחתת נפח השיער ובכך גם הופך אותו להרבה יותר קל לעיצוב.

>>> צפו בגלריית הדרכות של ויטל

החלקה צרפתית מיועדת לנשים בעלות שיער בגוונים של בלונד עד חום כהה או שחור( בלונד ולא גוונים). זו החלקה קבועה וחלקי השיער שעברו את הטיפול אינם דורשים תחזוק אבל שיער חדש כן ולכן יש צורך בטיפולים נוספים בכדי לשמר את המראה החלק גם בשיער חדש. קצב הטיפולים תלוי בקצב גדילת השיער (בין 3 חודשים לחצי שנה).

בעזרת החלקה צרפתית ניתן להשיג סגנונות שונים של עיצוב שיער: מראה חלק לחלוטין בסגנון קלאופטרה,

מראה חלק טבעי, שורשים חלקים עם קצוות מסולסלים או החלקה של חלקים מסוימים של השיער כמו למשל השכבה העליונה שנוטה להיות יותר מקורזלת במזג אוויר לח או כל אזור בעייתי אחר.

לאחר טיפול קצר יחסית של ההחלקה הצרפתית השיער נראה רך מבריק וקל לטיפול מבלי צורך בהתעסקות חוזרת עם מייבשי שיער.

לפניות ושאלות נוספות נשמח לעמוד לרשותך צרי קשר